CDR125-151MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 150UH 850MA 400 MOHM
Φύλλα δεδομένων: CDR125-151MC.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CDR125-151MC
Αριθμός εξαρτήματος CDR125-151MC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 150UH 850MA 400 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5402 pcs Φύλλο δεδομένων CDR125-151MC.pdf
Τύπος - Ανοχή -15%, +20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.496" L x 0.457" W (12.60mm x 11.60mm)
θωράκιση Shielded Σειρά CDR125
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 308-1030-2
CDR125151MC
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 150µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.232" (5.90mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 5.55MHz
Λεπτομερής περιγραφή 150µH Shielded Inductor 850mA 400 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 400 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 850mA Τρέχουσες - Κορεσμός -