CDH5D14SNP-101MC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 100UH 440MA 1.13 OHM
Φύλλα δεδομένων: CDH5D14SNP-101MC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CDH5D14SNP-101MC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 100UH 440MA 1.13 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4741 pcs Φύλλο δεδομένων CDH5D14SNP-101MC.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.228" L x 0.228" W (5.80mm x 5.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά CDH5D14/S
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 100µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.059" (1.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 100µH Unshielded Wirewound Inductor 440mA 1.13 Ohm Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 1.13 Ohm τρέχουσα Αξιολόγηση 440mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 320mA