CDH53NP-4R7MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDH53NP-4R7MC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sumida Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 4.7UH 1.68A 96 MOHM
Φύλλα δεδομένων: CDH53NP-4R7MC.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CDH53NP-4R7MC
Αριθμός εξαρτήματος CDH53NP-4R7MC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 1.68A 96 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 175331 pcs Φύλλο δεδομένων CDH53NP-4R7MC.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" L x 0.205" W (6.00mm x 5.20mm)
Αλλα ονόματα CDH53NP-4R7MCTR Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.96MHz
Επαγωγή 4.7µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.126" (3.20mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 1.68A 96 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 96 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.68A