CD30D22HF-151MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CD30D22HF-151MC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sumida Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 150UH 220MA 4.62 OHM
Φύλλα δεδομένων: 1.CD30D22HF-151MC.pdf2.CD30D22HF-151MC.pdf3.CD30D22HF-151MC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CD30D22HF-151MC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 150UH 220MA 4.62 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.118" W (3.50mm x 3.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά CD30D22
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 150µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.098" (2.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 150µH Unshielded Wirewound Inductor 220mA 4.62 Ohm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 4.62 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 220mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 260mA