CD30D22HF-101MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CD30D22HF-101MC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sumida Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 100UH 300MA 2.79 OHM
Φύλλα δεδομένων: 1.CD30D22HF-101MC.pdf2.CD30D22HF-101MC.pdf3.CD30D22HF-101MC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CD30D22HF-101MC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 100UH 300MA 2.79 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.118" W (3.50mm x 3.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά CD30D22
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 100µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.098" (2.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 100µH Unshielded Wirewound Inductor 300mA 2.79 Ohm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 2.79 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 300mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 330mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CD30D22HF-150MC
CD30D22HF-150MC
Περιγραφή: FIXED IND 15UH 830MA 388 MOHM
Σε απόθεμα: 258035 pcs
Κατεβάστε: CD30D22HF-150MC.pdf
RFQ
CD300-38-3Y
CD300-38-3Y
Κατασκευαστές: Panduit
Περιγραφή: CONN TERM RECT LUG 1 AWG #3/8