177CDMCCDS-330MC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 33UH 7.2A 38MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 177CDMCCDS-330MC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 177CDMCCDS-330MC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 33UH 7.2A 38MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 52410 pcs Φύλλο δεδομένων 177CDMCCDS-330MC.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD Μέγεθος / Διαστάσεις 0.675" L x 0.675" W (17.15mm x 17.15mm)
Αλλα ονόματα 308-2583-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Metal Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 33µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.276" (7.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 33µH Shielded Molded Inductor 7.2A 38 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 38 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 7.2A
Τρέχουσες - Κορεσμός 11.4A