177CDMCCDS-220MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 22UH 8.8A 25.3MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 177CDMCCDS-220MC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 177CDMCCDS-220MC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 22UH 8.8A 25.3MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 59797 pcs Φύλλο δεδομένων 177CDMCCDS-220MC.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD Μέγεθος / Διαστάσεις 0.675" L x 0.675" W (17.15mm x 17.15mm)
θωράκιση Shielded Σειρά 177CDMCC/DS
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 308-2581-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Metal Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 22µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.276" (7.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 22µH Shielded Molded Inductor 8.8A 25.3 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 25.3 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 8.8A
Τρέχουσες - Κορεσμός 16A