104CDMCCDS-680MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 68UH 2.5A 195 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 104CDMCCDS-680MC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 104CDMCCDS-680MC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 68UH 2.5A 195 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 175040 pcs Φύλλο δεδομένων 104CDMCCDS-680MC.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD Μέγεθος / Διαστάσεις 0.453" L x 0.394" W (11.50mm x 10.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά 104CDMC/DS
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 104CDMCCDS-680MC-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Metal Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 68µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.157" (4.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 68µH Shielded Molded Inductor 2.5A 195 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 195 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A
Τρέχουσες - Κορεσμός 4A