104CDMCCDS-330MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 33UH 4.1A 92 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 104CDMCCDS-330MC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 104CDMCCDS-330MC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 33UH 4.1A 92 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 85552 pcs Φύλλο δεδομένων 104CDMCCDS-330MC.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD Μέγεθος / Διαστάσεις 0.453" L x 0.394" W (11.50mm x 10.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά 104CDMC/DS
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 308-2500-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Metal Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 33µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.157" (4.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 33µH Shielded Molded Inductor 4.1A 92 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 92 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 4.1A
Τρέχουσες - Κορεσμός 5.2A