MS05-1A87-75DHR
Standex-Meder ElectronicsStandex-Meder Electronics
MS05-1A87-75DHR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Standex-Meder Electronics
Περιγραφή προϊόντος RELAY REED SPST 500MA 5V
Φύλλα δεδομένων: 1.MS05-1A87-75DHR.pdf2.MS05-1A87-75DHR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS05-1A87-75DHR Κατασκευαστής Standex-Meder Electronics
Περιγραφή RELAY REED SPST 500MA 5V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 25870 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MS05-1A87-75DHR.pdf2.MS05-1A87-75DHR.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 3.75 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 0.75 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 200VAC, 200VDC - Max
Σειρά MS Χρόνος αποδέσμευσης 0.1ms
Συσκευασία Tube Αλλα ονόματα 374-1047-5
MS051A8775DHR
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C Λειτουργήστε Ώρα 0.5ms
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Diode Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 500mA
Επικοινωνία Υλικό - Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A)
πηνίο τάσης 5VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 500 Ohms πηνίο ισχύος 50 mW
πηνίο Τρέχουσα 10.0mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS05-1A87-75LHR
MS05-1A87-75LHR
Σε απόθεμα: 29934 pcs
Κατεβάστε: MS05-1A87-75LHR.pdf
RFQ
MS06
MS06
Κατασκευαστές: Apex Microtechnology
Περιγραφή: CONN SOCKET SIP 20POS GOLD
Κατεβάστε: MS06.pdf
RFQ
MS03
MS03
Περιγραφή: CONN TRANSIST TO-3 8POS GOLD
Κατεβάστε: MS03.pdf
MS05
MS05
Περιγραφή: CONN IC DIP SOCKET 12POS GOLD
Κατεβάστε: MS05.pdf
MS05-2A87-78D
MS05-2A87-78D
Περιγραφή: RELAY REED DPST 500MA 5V
Κατεβάστε: MS05-2A87-78D.pdf
MS04
MS04
Περιγραφή: CONN PIN RCPT .048-.064 12/PK
Κατεβάστε: MS04.pdf
MS05-1A87-75L
MS05-1A87-75L