MS05-1A31-75L
Standex-Meder ElectronicsStandex-Meder Electronics
MS05-1A31-75L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Standex-Meder Electronics
Περιγραφή προϊόντος RELAY REED SPST 2A 5V
Φύλλα δεδομένων: MS05-1A31-75L.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MS05-1A31-75L
Αριθμός εξαρτήματος MS05-1A31-75L Κατασκευαστής Standex-Meder Electronics
Περιγραφή RELAY REED SPST 2A 5V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5204 pcs Φύλλο δεδομένων MS05-1A31-75L.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 3.5 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 0.75 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 1000VAC, 1000VDC - Max
Σειρά MS Χρόνος αποδέσμευσης 0.7ms
Συσκευασία Tube Αλλα ονόματα 374-1048-5
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C Λειτουργήστε Ώρα 1ms
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 2A Επικοινωνία Υλικό -
Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A) πηνίο τάσης 5VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 100 Ohms
πηνίο ισχύος 250 mW πηνίο Τρέχουσα 50.0mA