GKG3R067-07
Sprague GoodmanSprague Goodman
GKG3R067-07 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sprague Goodman
Περιγραφή προϊόντος CAP TRIMMER 1.7-3PF 100V SMD
Φύλλα δεδομένων: GKG3R067-07.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του GKG3R067-07
Αριθμός εξαρτήματος GKG3R067-07 Κατασκευαστής Sprague Goodman
Περιγραφή CAP TRIMMER 1.7-3PF 100V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5101 pcs Φύλλο δεδομένων GKG3R067-07.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Σειρά SURFTRIM® GKG Q @ Συχν 300 @ 10MHz
Συσκευασία Cut Tape (CT) Αλλα ονόματα GKG3R06707
SG2007
SG2007CT
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.106" (2.70mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose διηλεκτρικό υλικό Ceramic
Λεπτομερής περιγραφή 1.7 ~ 3pF Trimmer Capacitor 100V Top Surface Mount χωρητικότητα Σειρά 1.7 ~ 3pF