GKG3R066-07
Sprague GoodmanSprague Goodman
GKG3R066-07 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sprague Goodman
Περιγραφή προϊόντος CAP TRIMMER 1.4-3PF 100V SMD
Φύλλα δεδομένων: GKG3R066-07.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του GKG3R066-07
Αριθμός εξαρτήματος GKG3R066-07 Κατασκευαστής Sprague Goodman
Περιγραφή CAP TRIMMER 1.4-3PF 100V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5072 pcs Φύλλο δεδομένων GKG3R066-07.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Σειρά SURFTRIM® GKG Q @ Συχν 300 @ 10MHz
Συσκευασία Original-Reel® Αλλα ονόματα SG2000DKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.106" (2.70mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose διηλεκτρικό υλικό Ceramic
Λεπτομερής περιγραφή 1.4 ~ 3pF Trimmer Capacitor 100V Top Surface Mount χωρητικότητα Σειρά 1.4 ~ 3pF