GKG10086-05
Sprague GoodmanSprague Goodman
GKG10086-05 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sprague Goodman
Περιγραφή προϊόντος CAP TRIMMER SMD
Φύλλα δεδομένων: GKG10086-05.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του GKG10086-05
Αριθμός εξαρτήματος GKG10086-05 Κατασκευαστής Sprague Goodman
Διαθέσιμη ποσότητα 35063 pcs Φύλλο δεδομένων GKG10086-05.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Σειρά SURFTRIM® GKG Q @ Συχν 500 @ 1MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα SG9120TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.114" (2.90mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Ceramic Λεπτομερής περιγραφή 3 ~ 10pF Trimmer Capacitor 100V Top Surface Mount
χωρητικότητα Σειρά 3 ~ 10pF Τύπος προσαρμογής Top