GKG10067-07
Sprague GoodmanSprague Goodman
GKG10067-07 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sprague Goodman
Περιγραφή προϊόντος CAP TRIMMER 3-10PF 100V SMD
Φύλλα δεδομένων: GKG10067-07.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του GKG10067-07
Αριθμός εξαρτήματος GKG10067-07 Κατασκευαστής Sprague Goodman
Περιγραφή CAP TRIMMER 3-10PF 100V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4371 pcs Φύλλο δεδομένων GKG10067-07.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Σειρά SURFTRIM® GKG Q @ Συχν 500 @ 10MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα SG2009TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.106" (2.70mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose διηλεκτρικό υλικό Ceramic
Λεπτομερής περιγραφή 3 ~ 10pF Trimmer Capacitor 100V Top Surface Mount χωρητικότητα Σειρά 3 ~ 10pF