D38999/26MJ24PD
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MILDTL 38999 III PLUG
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/26MJ24PD Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 1037 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL J
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-24 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 874D38999/26MJ24PD
Προσανατολισμός D Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 24 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic
Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof Χαρακτηριστικά Coupling Nut
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
τρέχουσα Αξιολόγηση 13A, 23A Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Χρώμα -
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές Aviation, Marine, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D38999/26MJ24PD
D38999/26MJ24PD
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN PLUG MALE 24POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 4710 pcs
Κατεβάστε: D38999/26MJ24PD.pdf
RFQ
D38999/26MJ24PD-LC
D38999/26MJ24PD-LC
Περιγραφή: CONN PLUG HSG MALE 24POS INLINE