D38999/26MJ24PC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 24POS GOLD CRIMP
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/26MJ24PC Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLUG MALE 24POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / RoHS μη συμμορφούμενος
Διαθέσιμη ποσότητα 1128 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL J
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-24 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα D3899926MJ24PC
SD38999/26MJ24PC
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 24 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof Χαρακτηριστικά Coupling Nut
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 13A, 23A Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy