D38999/20MJ29PB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/20MJ29PB Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / RoHS μη συμμορφούμενος
Διαθέσιμη ποσότητα 1607 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL J
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-29 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα SD38999/20MJ29PB
Προσανατολισμός B Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 29 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 1 Weeks
Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 29 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 13A Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins Χρώμα -
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές Aviation, Marine, Military
Σχετικά προϊόντα
D38999/20MJ29PAL
D38999/20MJ29PAL
Περιγραφή: CONN HSG RCPT 29POS WALLMNT PINS
Σε απόθεμα: 2589 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
D38999/20MJ29PB
D38999/20MJ29PB
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations