D38999/20MJ29PAL
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN HSG RCPT 29POS WALLMNT PINS
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/20MJ29PAL Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN HSG RCPT 29POS WALLMNT PINS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / RoHS μη συμμορφούμενος
Διαθέσιμη ποσότητα 2589 pcs Φύλλο δεδομένων
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 16 Χρήση Unshielded
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant Τύπος For Male Pins
στοίβαγμα Κατεύθυνση Crimp Τερματισμός ασπίδας Circular
Shell Υλικό, Finish J Shell Finish Composite
Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III Κατάσταση RoHS Bulk
Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Silver Άλλα ονόματα SD38999/20MJ29PAL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 29
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 1 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή D38999/20MJ29PAL
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 25-29 Εισαγάγετε υλικό -
περιλαμβάνει - Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 29 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Περιγραφή CONN HSG RCPT 29POS WALLMNT PINS
Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Threaded Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση -
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης Nickel Επικοινωνήστε με το σχήμα Thermoplastic
Επικοινωνία Υλικό A Τύπος υποδοχής Receptacle Housing
Υλικό σώματος Flange
Σχετικά προϊόντα
D38999/20MJ29PA
D38999/20MJ29PA
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP