8D521K16PN
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 8D 16C 16#16 PIN PLUG
Φύλλα δεδομένων: 1.8D521K16PN.pdf2.8D521K16PN.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 538 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 538 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 8D521K16PN
Αριθμός εξαρτήματος 8D521K16PN Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 538 pcs Φύλλο δεδομένων 1.8D521K16PN.pdf2.8D521K16PN.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 21-16 Shell Material Stainless Steel
Shell Finish Passivated Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 1792-10010
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 16 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Λεπτομερής περιγραφή 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp τρέχουσα Αξιολόγηση 13A