8D521K11PN
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 8D 11C 11#12 PIN PLUG
Φύλλα δεδομένων: 1.8D521K11PN.pdf2.8D521K11PN.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 533 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 533 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 8D521K11PN
Αριθμός εξαρτήματος 8D521K11PN Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 533 pcs Φύλλο δεδομένων 1.8D521K11PN.pdf2.8D521K11PN.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 21-11 Shell Material Stainless Steel
Shell Finish Passivated Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 1792-10004
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 11 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Λεπτομερής περιγραφή 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp τρέχουσα Αξιολόγηση 23A
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins
Χρώμα - καλώδιο Εγκαίνια -
Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση - εφαρμογές Aviation, Marine, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
8D521K11PN-LC
8D521K11PN-LC
Περιγραφή: CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE