SIT1602BC-23-33E-25.000000D
SiTimeSiTime
SIT1602BC-23-33E-25.000000D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: SIT1602BC-23-33E-25.000000D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT1602BC-23-33E-25.000000D Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 105248 pcs Φύλλο δεδομένων SIT1602BC-23-33E-25.000000D.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά SiT1602B
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή LVCMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.032" (0.80mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm
Συχνότητα 25MHz Λεπτομερής περιγραφή 25MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 4.5mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 4.2mA