SIT1602BC-23-33E-24.000000E
SiTimeSiTime
SIT1602BC-23-33E-24.000000E Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 24.0000MHZ LVCMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: SIT1602BC-23-33E-24.000000E.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT1602BC-23-33E-24.000000E Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC MEMS 24.0000MHZ LVCMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 113960 pcs Φύλλο δεδομένων SIT1602BC-23-33E-24.000000E.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά SiT1602B
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή LVCMOS
Αλλα ονόματα SIT1602BC-23-33E-24.00000E
SIT1602BC-23-33E-24.00000E-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.032" (0.80mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm Συχνότητα 24MHz
Λεπτομερής περιγραφή 24MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 4.5mA
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 4.2mA Βασικό συντονιστή MEMS