MBRF10150CT
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
MBRF10150CT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Περιγραφή προϊόντος DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V ITO220
Φύλλα δεδομένων: MBRF10150CT.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBRF10150CT
Αριθμός εξαρτήματος MBRF10150CT Κατασκευαστής Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V ITO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 298275 pcs Φύλλο δεδομένων MBRF10150CT.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 930mV @ 5A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 150V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ITO-220AB Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Αλλα ονόματα 1655-1097
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1mA @ 150V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MBRF10100CTU
MBRF10100CTU
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 100V 10A ITO220AB
Σε απόθεμα: 316903 pcs
Κατεβάστε: MBRF10100CTU.pdf
RFQ
MBRF10150CT-LJ
MBRF10150CT-LJ
Κατασκευαστές: Diodes Incorporated
Κατεβάστε: MBRF10150CT-LJ.pdf
RFQ
MBRF10150CTL
MBRF10150CTL
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 150V 5A ITO220AB
Κατεβάστε: MBRF10150CTL.pdf
MBRF10150CTR
MBRF10150CTR