MBRF10150
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
MBRF10150 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: MBRF10150
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 150V ITO220AC
Φύλλα δεδομένων: MBRF10150.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBRF10150
Αριθμός εξαρτήματος MBRF10150 Κατασκευαστής Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 150V ITO220AC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 303660 pcs Φύλλο δεδομένων MBRF10150.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.1V @ 10A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 150V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ITO-220AC Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-2 Full Pack, Isolated Tab Αλλα ονόματα 1655-1096
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 175°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 150V Through Hole ITO-220AC Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1mA @ 100V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) - Χωρητικότητα @ VR, F 200pF @ 5V, 1MHz