403CMQ080
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
403CMQ080 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 403CMQ080
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 80V 200A PRM4
Φύλλα δεδομένων: 403CMQ080.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
198 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 403CMQ080
Αριθμός εξαρτήματος 403CMQ080 Κατασκευαστής Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 80V 200A PRM4 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1486 pcs Φύλλο δεδομένων 403CMQ080.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 830mV @ 200A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 80V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PRM4 (Isolated) Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση PRM4 Αλλα ονόματα 403CMQ080SMC
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 175°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 80V 200A Chassis Mount PRM4
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 6mA @ 80V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 200A