403CXXK32M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CRYSTAL 32.000000MHZ SMD
Φύλλα δεδομένων: 403CXXK32M00000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 403CXXK32M00000 Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Διαθέσιμη ποσότητα 145920 pcs Φύλλο δεδομένων 403CXXK32M00000.pdf
Τύπος MHz Crystal Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Σειρά 403 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C Τρόπος λειτουργίας Fundamental
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Χωρητικότητα φορτίου 8pF
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.032" (0.80mm)
Ανοχή συχνότητας ±15ppm Σταθερότητα συχνότητας ±15ppm
Συχνότητα 32MHz ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 60 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή 32MHz ±15ppm Crystal 8pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
403F
403F
Κατασκευαστές: Wakefield-Vette
Περιγραφή: HEATSINK POWER TO-3
Σε απόθεμα: 6336 pcs
Κατεβάστε: 403F.pdf
RFQ
403CMQ100
403CMQ100
Κατασκευαστές: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Περιγραφή: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V PRM4