SX1211-11SKA915
SemtechSemtech
SX1211-11SKA915 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Semtech
Περιγραφή προϊόντος KIT USB FOR SX1211 TXRX 915MHZ
Φύλλα δεδομένων: 1.SX1211-11SKA915.pdf2.SX1211-11SKA915.pdf3.SX1211-11SKA915.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SX1211-11SKA915 Κατασκευαστής Semtech
Περιγραφή KIT USB FOR SX1211 TXRX 915MHZ Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τύπος Transceiver παρέχεται Περιεχόμενα Board(s)
Σειρά - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Συχνότητα 915MHz Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα SX1211
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SX1212IWLTRT
SX1212IWLTRT
Κατασκευαστές: Semtech
Περιγραφή: IC RF TXRX ISM<1GHZ 32-WFQFN
Σε απόθεμα: 56854 pcs
Κατεβάστε: SX1212IWLTRT.pdf
RFQ
SX102N
SX102N
Κατασκευαστές: Apex Tool Group
Περιγραφή: SCREWDRIVER PHILLIPS #2 3.38"