SX1211-11SKA868
SemtechSemtech
SX1211-11SKA868 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Semtech
Περιγραφή προϊόντος KIT STARTER FOR SX1211 868MHZ
Φύλλα δεδομένων: 1.SX1211-11SKA868.pdf2.SX1211-11SKA868.pdf3.SX1211-11SKA868.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SX1211-11SKA868 Κατασκευαστής Semtech
Περιγραφή KIT STARTER FOR SX1211 868MHZ Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τύπος Transceiver παρέχεται Περιεχόμενα Board(s)
Σειρά - Αλλα ονόματα SX1211-11SK868
SX1211-11SK868-ND
SX121111SKA868
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Συχνότητα 868MHz
Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα SX1211
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SX101BK
SX101BK
Κατασκευαστές: Apex Tool Group
Περιγραφή: SCREWDRIVER PHILLIPS #1 3.44"
Σε απόθεμα: 5073 pcs
Κατεβάστε: SX101BK.pdf
RFQ
SX10GE156
SX10GE156
Κατασκευαστές: Diodes Incorporated
Περιγραφή: OSCILLATOR XO 156.25MHZ CMOS SMD
Σε απόθεμα: 55777 pcs
Κατεβάστε: SX10GE156.pdf
RFQ
SX102N
SX102N
Κατασκευαστές: Apex Tool Group
Περιγραφή: SCREWDRIVER PHILLIPS #2 3.38"