| Αριθμός εξαρτήματος | DF11.3697.0010.01 | Κατασκευαστής | Schurter |
|---|---|---|---|
| Διαθέσιμη ποσότητα | 3475 pcs | Φύλλο δεδομένων | DF11.3697.0010.01.pdf |
| Τάσης - UL | 250VAC | Τάσης - IEC | 250VAC |
| Λήξη | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) | Χαρακτηριστικά μεταγωγής | Circuit Breaker, Switch On-Off |
| Σειρά | DF11 | Πάχος επιτροπής | - |
| Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις | Rectangular - 29.00mm x 73.50mm | Συσκευασία | Bulk |
Αριθμός θέσεων | 3 |
| τοποθέτηση Τύπος | Panel Mount, Flange | Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση | UL94 V-0 | Κατασκευαστής Standard Lead Time | 15 Weeks |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Προστασία Ingress | IP40 |
| Υποδοχή ασφαλειών, συρτάρι | - | Ασφάλεια ηλεκτρική | No |
| Τύπος φίλτρου | Unfiltered - Commercial | Χαρακτηριστικά | - |
| Λεπτομερής περιγραφή | Power Entry Connector Receptacle, Male Blades - Module IEC 320-C14 Panel Mount, Flange | Τρέχουσες - UL | 13A |
| Τρέχουσες - IEC | 10A | Τύπος υποδοχής | Receptacle, Male Blades - Module |