DF11.3065.0010.01
SchurterSchurter
Schurter
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Φύλλα δεδομένων: DF11.3065.0010.01.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF11.3065.0010.01 Κατασκευαστής Schurter
Διαθέσιμη ποσότητα 2504 pcs Φύλλο δεδομένων DF11.3065.0010.01.pdf
Τάσης - UL 250VAC Τάσης - IEC 250VAC
Λήξη Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Χαρακτηριστικά μεταγωγής Circuit Breaker, Switch On-Off
Σειρά DF11 Πάχος επιτροπής -
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Rectangular - 29.00mm x 73.50mm Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα DF11.ABDBP090C0.0010.019A Αριθμός θέσεων 3
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress IP40
Υποδοχή ασφαλειών, συρτάρι - Ασφάλεια ηλεκτρική No
Τύπος φίλτρου Unfiltered - Commercial Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Power Entry Connector Receptacle, Male Blades - Module IEC 320-C14 Panel Mount, Flange Τρέχουσες - UL 9A
Τρέχουσες - IEC 10A Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Blades - Module