IDSS-17-D-18.00
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CABLE ASSEMBLY SOCKET 17 POSITIO
Φύλλα δεδομένων: 1.IDSS-17-D-18.00.pdf2.IDSS-17-D-18.00.pdf3.IDSS-17-D-18.00.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IDSS-17-D-18.00 Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Χρήση - θωράκιση Unshielded
Σειρά IDSS Pitch - Σύνδεσμος 0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable 0.100" (2.54mm) Αλλα ονόματα Q3666539
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων 17
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος 1.50' (457.20mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 17 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 1.50' (457.20mm)
Επικοινωνία Τέλος Πάχος - Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Socket to Socket Χρώμα Multiple, Ribbon
καλώδιο Καταγγελία IDC
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
IDSS-14-D-22.00-R
IDSS-14-D-22.00-R
Περιγραφή: CABLE ASSEM 14POS