IDSS-05-S-05.75-T-ST4
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
IDSS-05-S-05.75-T-ST4 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Samtec, Inc.
Περιγραφή προϊόντος CABLE ASSEM 5POS
Φύλλα δεδομένων: 1.IDSS-05-S-05.75-T-ST4.pdf2.IDSS-05-S-05.75-T-ST4.pdf3.IDSS-05-S-05.75-T-ST4.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IDSS-05-S-05.75-T-ST4 Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Περιγραφή CABLE ASSEM 5POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Χρήση - θωράκιση Unshielded
Σειρά IDSS Pitch - Σύνδεσμος 0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable 0.100" (2.54mm) Αλλα ονόματα IDSS-05-S-05.75-T-ST4-ND
SAM8931
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων 5
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος 0.479' (146.05mm, 5.75") Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 5 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Cable 0.479' (146.05mm, 5.75")