IDSS-02-S-03.50-ST4
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος INSULATION DISPLACEMENT SOCKET C
Φύλλα δεδομένων: 1.IDSS-02-S-03.50-ST4.pdf2.IDSS-02-S-03.50-ST4.pdf3.IDSS-02-S-03.50-ST4.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IDSS-02-S-03.50-ST4 Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Χρήση - θωράκιση Unshielded
Σειρά IDSS Pitch - Σύνδεσμος 0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable 0.100" (2.54mm) Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος 0.292' (88.90mm, 3.50") Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 2 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Cable 0.292' (88.90mm, 3.50")