BTH-050-01-F-D-TR
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
BTH-050-01-F-D-TR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Samtec, Inc.
Περιγραφή προϊόντος .5MM DOUBLE ROW TERMINAL ASSEMBL
Φύλλα δεδομένων: 1.BTH-050-01-F-D-TR.pdf2.BTH-050-01-F-D-TR.pdf3.BTH-050-01-F-D-TR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
425 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BTH-050-01-F-D-TR Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Σειρά BTH Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 100 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 5mm
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.168" (4.27mm) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 100 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Επικοινωνία Τέλος Πάχος 3.00µin (0.076µm)