BTH-050-01-F-D-EM2
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
BTH-050-01-F-D-EM2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Samtec, Inc.
Περιγραφή προϊόντος .5MM DOUBLE ROW TERMINAL ASSEMBL
Φύλλα δεδομένων: 1.BTH-050-01-F-D-EM2.pdf2.BTH-050-01-F-D-EM2.pdf3.BTH-050-01-F-D-EM2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BTH-050-01-F-D-EM2 Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Σειρά BTH Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tube Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 100 τοποθέτηση Τύπος Board Edge, Straddle Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 100 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Board Edge, Straddle Mount Gold Επικοινωνία Τέλος Πάχος 3.00µin (0.076µm)