BTE-080-01-F-D-K
Samtec Inc.Samtec Inc.
Samtec Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος .8MM DOUBLE ROW SOCKET ASSEMBLY
Φύλλα δεδομένων: 1.BTE-080-01-F-D-K.pdf2.BTE-080-01-F-D-K.pdf3.BTE-080-01-F-D-K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BTE-080-01-F-D-K Κατασκευαστής Samtec Inc.
Σειρά BTE Κατάσταση RoHS Tube
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 160
Αριθμός αγωγοί 0.031" (0.80mm) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή BTE-080-01-F-D-K Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 5.03mm
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.160" (4.06mm) Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 160 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Περιγραφή .8MM DOUBLE ROW SOCKET ASSEMBLY