BTE-080-01-F-D-FL
Samtec Inc.Samtec Inc.
Samtec Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος .8MM DOUBLE ROW SOCKET ASSEMBLY
Φύλλα δεδομένων: 1.BTE-080-01-F-D-FL.pdf2.BTE-080-01-F-D-FL.pdf3.BTE-080-01-F-D-FL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BTE-080-01-F-D-FL Κατασκευαστής Samtec Inc.
Σειρά BTE Κατάσταση RoHS Tube
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 160
Αριθμός αγωγοί 0.031" (0.80mm) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή BTE-080-01-F-D-FL Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 5.03mm
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.160" (4.06mm) Χαρακτηριστικά Friction Lock
Διευρυμένη περιγραφή 160 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Περιγραφή .8MM DOUBLE ROW SOCKET ASSEMBLY