PBS-RP025SN1SS0Q5A0Z
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SICK
Περιγραφή προϊόντος SEN PRESS 0-25 PSI
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση αποθεμάτων 211 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 211 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PBS-RP025SN1SS0Q5A0Z Κατασκευαστής SICK
Περιγραφή SEN PRESS 0-25 PSI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 211 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 15 V ~ 35 V Στυλ λήξης Connector
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Σειρά -
Τύπος πίεσης Gauge Στυλ θύρας Threaded
Port Μέγεθος Female - 1/4" (6.35mm) NPT Συσκευασία / υπόθεση Module
Τύπος εξόδου Analog Current, PNP Παραγωγή 4 mA ~ 20 mA
Αλλα ονόματα 6060750 Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 85°C
Πίεση λειτουργίας 25 PSI (172 kPa) Μέγιστη πίεση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Pressure Sensor 25 PSI (172 kPa) Gauge Female - 1/4" (6.35mm) NPT 4 mA ~ 20 mA Module Ακρίβεια ±1%