PBS-RP015SN1SS0D5A0G
SICKSICK
SICK
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SICK
Περιγραφή προϊόντος SEN PRESS 0-15 PSI
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση αποθεμάτων 226 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 226 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PBS-RP015SN1SS0D5A0G Κατασκευαστής SICK
Περιγραφή SEN PRESS 0-15 PSI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 226 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 15 V ~ 35 V Στυλ λήξης Connector
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Σειρά -
Τύπος πίεσης Gauge Στυλ θύρας Threaded
Port Μέγεθος Female - 1/4" (6.35mm) NPT Συσκευασία / υπόθεση Module
Τύπος εξόδου Analog Current, PNP Παραγωγή 4 mA ~ 20 mA
Αλλα ονόματα 6060494 Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 85°C
Πίεση λειτουργίας 15 PSI (103 kPa) Μέγιστη πίεση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Pressure Sensor 15 PSI (103 kPa) Gauge Female - 1/4" (6.35mm) NPT 4 mA ~ 20 mA Module Ακρίβεια ±1%