MM12-60APS-ZUK
SICKSICK
SICK
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SICK
Περιγραφή προϊόντος PNP NO 2M CBL
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MM12-60APS-ZUK Κατασκευαστής SICK
Περιγραφή PNP NO 2M CBL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1006 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 30 V Τύπος -
Στυλ λήξης Cable Leads Σειρά -
Συσκευασία / υπόθεση Cylinder, Threaded - M12 Αλλα ονόματα 1040069
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 75°C πρέπει να απελευθερώσει 60.00mm
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Συχνότητα 1kHz