MM12-60ANO-ZU0
SICKSICK
SICK
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SICK
Περιγραφή προϊόντος NPN NC M12 MAGNETIC SENS
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση αποθεμάτων 497 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 497 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MM12-60ANO-ZU0 Κατασκευαστής SICK
Περιγραφή NPN NC M12 MAGNETIC SENS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 497 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 30 V Τύπος -
Στυλ λήξης Cable Leads Σειρά -
Συσκευασία / υπόθεση Cylinder, Threaded - M12 Τύπος εξόδου NC
Αλλα ονόματα 1016927 Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 75°C
πρέπει να απελευθερώσει 60.00mm πρέπει να λειτουργούν 5.00mm
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Συχνότητα 5kHz