UB3C-120RF8
RiedonRiedon
UB3C-120RF8 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Riedon
Περιγραφή προϊόντος RES 120 OHM 3W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UB3C-120RF8.pdf2.UB3C-120RF8.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του UB3C-120RF8
Αριθμός εξαρτήματος UB3C-120RF8 Κατασκευαστής Riedon
Περιγραφή RES 120 OHM 3W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 193439 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UB3C-120RF8.pdf2.UB3C-120RF8.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±20ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" Dia x 0.350" L (4.00mm x 8.90mm)
Σειρά UB Λειτουργία του πίνακα 120 Ohms
Ισχύς (Watts) 3W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα UB3C-120RF1TR
UB3C-120RF1TR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Pulse Withstanding Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 120 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound Σύνθεση Wirewound