UB3C-11RF1
RiedonRiedon
UB3C-11RF1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Riedon
Περιγραφή προϊόντος RES 11 OHM 3W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UB3C-11RF1.pdf2.UB3C-11RF1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του UB3C-11RF1
Αριθμός εξαρτήματος UB3C-11RF1 Κατασκευαστής Riedon
Περιγραφή RES 11 OHM 3W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 138474 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UB3C-11RF1.pdf2.UB3C-11RF1.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±20ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" Dia x 0.350" L (4.00mm x 8.90mm)
Σειρά UB Λειτουργία του πίνακα 11 Ohms
Ισχύς (Watts) 3W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 11 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound