UB3C-0R5F1
RiedonRiedon
UB3C-0R5F1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Riedon
Περιγραφή προϊόντος RES 0.5 OHM 3W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UB3C-0R5F1.pdf2.UB3C-0R5F1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του UB3C-0R5F1
Αριθμός εξαρτήματος UB3C-0R5F1 Κατασκευαστής Riedon
Περιγραφή RES 0.5 OHM 3W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 117979 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UB3C-0R5F1.pdf2.UB3C-0R5F1.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" Dia x 0.350" L (4.00mm x 8.90mm)
Σειρά UB Λειτουργία του πίνακα 500 mOhms
Ισχύς (Watts) 3W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 696-1014
UB3C-.50
UB3C-.50-ND
UB3C-0R5F1-ND
UB3C0R5F1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C Αριθμός Απολύσεις 2
Λεπτομερής περιγραφή 500 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound Σύνθεση Wirewound