UB3C-0R33F8
RiedonRiedon
UB3C-0R33F8 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Riedon
Περιγραφή προϊόντος RES 0.33 OHM 3W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UB3C-0R33F8.pdf2.UB3C-0R33F8.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του UB3C-0R33F8
Αριθμός εξαρτήματος UB3C-0R33F8 Κατασκευαστής Riedon
Περιγραφή RES 0.33 OHM 3W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 129225 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UB3C-0R33F8.pdf2.UB3C-0R33F8.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" Dia x 0.350" L (4.00mm x 8.90mm)
Σειρά UB Λειτουργία του πίνακα 330 mOhms
Ισχύς (Watts) 3W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα UB3C-0R33F1TR
UB3C-0R33F1TR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C Αριθμός Απολύσεις 2
Λεπτομερής περιγραφή 330 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound Σύνθεση Wirewound