MNRS10500R004F
RiedonRiedon
MNRS10500R004F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Riedon
Περιγραφή προϊόντος RES 0.004 OHM 1% 2.5W 4020
Φύλλα δεδομένων: MNRS10500R004F.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MNRS10500R004F Κατασκευαστής Riedon
Περιγραφή RES 0.004 OHM 1% 2.5W 4020 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 80250 pcs Φύλλο δεδομένων MNRS10500R004F.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.413" L x 0.197" W (10.50mm x 5.00mm)
Σειρά MNRS Λειτουργία του πίνακα 4 mOhms
Ισχύς (Watts) 2.5W Συσκευασία Strip
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 170°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.037" (0.94mm) Χαρακτηριστικά Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 4 mOhms ±1% 2.5W Chip Resistor Nonstandard Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element