MNRS10500R002F
RiedonRiedon
MNRS10500R002F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Riedon
Περιγραφή προϊόντος RES 0.002 OHM 1% 4W 4020
Φύλλα δεδομένων: MNRS10500R002F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MNRS10500R002F Κατασκευαστής Riedon
Περιγραφή RES 0.002 OHM 1% 4W 4020 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 78447 pcs Φύλλο δεδομένων MNRS10500R002F.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.413" L x 0.197" W (10.50mm x 5.00mm)
Σειρά MNRS Λειτουργία του πίνακα 2 mOhms
Ισχύς (Watts) 4W Συσκευασία Strip
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 170°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.027" (0.69mm) Χαρακτηριστικά Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 2 mOhms ±1% 4W Chip Resistor Nonstandard Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element