16MU475M4532
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Rubycon
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 4.7UF 20% 16VDC 1812
Φύλλα δεδομένων: 16MU475M4532.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 16MU475M4532
Αριθμός εξαρτήματος 16MU475M4532 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 4.7UF 20% 16VDC 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 26187 pcs Φύλλο δεδομένων 16MU475M4532.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC - Ανοχή 4.7µF
Λήξη - Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Σειρά PMLCAP®, MU
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα DC Link, DC Filtering Πόλωση 1812 (4532 Metric)
Άλλα ονόματα 16MU4.704532X
16MU4.704532X-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 16MU475M4532
Ισόβια @ Temp. - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.063" (1.60mm)
Χαρακτηριστικά - Διευρυμένη περιγραφή 4.7µF ±20% Film Capacitor 16V Acrylic, Metallized 1812 (4532 Metric)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20% διηλεκτρική Διάμετρος Acrylic, Metallized
Περιγραφή CAP FILM 4.7UF 20% 16VDC 1812 Τρέχουσες - Διαρροή 16V