RPMD40-483.3SGW/N
RECOM PowerRECOM Power
RPMD40-483.3SGW/N Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RECOM Power
Περιγραφή προϊόντος DC/DC CONVERTER 3.3V 40W
Φύλλα δεδομένων: RPMD40-483.3SGW/N.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 639 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 639 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RPMD40-483.3SGW/N Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC/DC CONVERTER 3.3V 40W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 639 pcs Φύλλο δεδομένων RPMD40-483.3SGW/N.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Μέγεθος / Διαστάσεις 4.58" L x 0.96" W x 2.26" H (116.3mm x 24.5mm x 57.6mm)
Σειρά POWERLINE Power Modules Ισχύς (Watts) 40W
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος DIN Rail Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα -
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 12.1A εγκρίσεις CE, LVD